GARANT

Garant vyjednávacích programů Interquality

Ing. Vladimír Nálevka

Vladimír NálevkaVladimír je spolumajitelem a vedoucím konzultantem společnosti Interquality. Vedle toho, že se podílí na řízení společnosti, je jeho hlavní specializací problematika vyjednávání (negociace). Vede jak vnitropodnikové, tak veřejné tréninkové programy a poskytuje poradenskou podporu vyjednavačům i negociačním týmům. Přednáší česky a anglicky.

Jako konzultant či školitel působil v desítkách českých i zahraničních společností (jako jsou např. Česká národní banka, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Danone, GE Money Bank, Hewlett-Packard, Komerční banka, KPMG, LEGO, Pivovary Staropramen, RWE, Sanofi-Aventis, SAP BSCE, Škoda Auto, Telefónica.) Negociační dovednosti školí i v orgánech státní správy ČR (MO, MV, MZV). Jako externí lektor přednášel negociační strategie v mezinárodních vztazích také na Katedře mezinárodních vztahů a evropských studií FSS Masarykovy univerzity v Brně.

Profesionální kontakty jej spojují s Harvardským programem vyjednávání. Spolupracuje s profesorem Williamem L. Urym,  Spoluzakladatelem tohoto programu a předním světovým odborníkem v oblasti negociace. O problematice vyjednávání publikuje v odborném tisku a spolupracuje i s Českým rozhlasem a Českou televizí. Je autorem knihy „Cesta k dohodě, vyjednávání – hra života“.

Vladimír vystudoval obchodní fakultu VŠE v Praze. Absolvoval dlouhodobou stáž v USA zaměřenou na rozvoj lidských zdrojů. Účastnil se tréninků vyjednávání ve Velké Británii (KENS) a Švýcarsku (ZfU). Je absolventem Program on Negotiation at Harvard Law School, Harvard University. Je členem American Society for Training and Development (ASTD).